Aktualności
Kajaki
Rowery
Baza noclegowa
Cennik
Atrakcje regionu
Fotogaleria
Rozkład jazdy
Kontakt / Lokalizacja
Rzeki
Partnerzy
Aktualności

2008-03-15Kalendarz imprez regatowych
Kalendarz imprez letnich na sezon 2008 Kalendarz imprez letnich na sezon 2008 organizowanych przez Ludowy Klub Sportowy Charzykowy (...)

2008-03-15Wystawa
Czyngis-chan w ChojnicachW Bramie Człuchowskiej w środę otwarto wystawę Wojciecha Tomasza Biernawskiego - "Śladami Czyngis-chana".   (...)

2008-03-15Tak ćwiczą Chojnice
Sylwetka na latoZa oknem „pogada w kratkę”. Wszyscy wiemy jednak, że zbliża się upragnione lato. Pamiętają o tym również panie ćwiczące w Fitness Club KaNaMa i już teraz pracują nad swoimi sylwetkami.W KaNaMie z okazji dnia kobiet (...)

2007-06-17Spływy kajakowe "spływy kajakowe" Spływy Swornegacie
Spływy kajakowe   Nasze kajaki są bezpieczne, dlatego bez problemu można zabrać na spływ dzieci. są wspaniałą formą aktywnego wypoczynku z niecodzienną przygodą oraz otaczającą Polską naturą. To możliwość dobrej zabawy oraz spędzenia (...)

2007-05-08Nowość ! kajaki z fotelami "vista"
Bezpieczne,bardzo wygodne i funkcjonalne kajaki polietylenowe o dużej wypornośc.Doskonały w sterowaniu,duża przestrzeń bagażowa,dodatkową zaletą są regulowane   fotele i podnóżki co ma bezpośredni wpływ na komfort spędzania (...)

2007-04-16Przygotowanie do sezonu
        Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w naszych spływach.Nasza praca skupia się przede wszystkim na zadowoloeniu i bezpieczeństwu naszych klientów.Organizujemy spływy (...)

2006-10-18Witamy wszystkich miłośników kajakarstwa w naszym odnowionym serwisie!
Miło nam Państwa powiadomić, że ruszyła nasza nowa strona internetowa w bogatszej, ulepszonej wersji. Kolejny rok zapraszamy na bezpieczne wakacje w kajaku. Gwarantujemy najwyższy poziom usług, nowy sprzęt z niezbędnym wyposażeniem ratunkowym (...)


 
Wersja polska Wersja niemiecka